Zostań naszym konsultantem

Taka inicjatywa odbywa się w powiecie ostrowieckim po raz pierwszy. Starosta Zbigniew Duda zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych – już niebawem wybrana grupa osób otrzyma możliwość realnego wpływu na rozwój powiatu.

– Tradycyjne konsultacje z udziałem mieszkańców prowadzimy od dawna, m. in. przy opracowaniu Strategii Zrównoważonego Rozwoju Powiatu Ostrowieckiego do roku 2020. Teraz jednak chcemy zaproponować mieszkańcom nieco inny rodzaj komunikacji z samorządem oraz możliwość wyrażenia swojej opinii na temat istotnych kwestii związanych z funkcjonowaniem powiatu – mówi starosta Zbigniew Duda.

Wszyscy chętni, którzy chcieliby znaleźć się w prestiżowej grupie reprezentującej społeczność naszego powiatu zapraszamy do zgłaszania swoich kandydatur pod numerem telefonu 41 247 51 83. Osoby te będą także otrzymywały bezpośrednio do swoich domów prenumeratę pisma „Puls. Dwutygodnik Powiatu Ostrowieckiego”. Następnie, imiennymi listami od Starosty Ostrowieckiego, będą proszone o wyrażenie opinii na temat ważnych dla powiatu kwestii. Tym samym będą mieć swój udział w wydawanych przez urząd decyzjach.