ZASŁUŻONA EMERYTURA

Starosta Marzena Dębniak, Przewodniczący Rady Powiatu Mariusz Pasternak, Sekretarz Łukasz Witkowski, Naczelnik Wydziału Komunikacji Karolina Petrykowska uroczyście pożegnali Dorotę Kieloch i Wiesławę Kołbuc, które zakończyły pracę w Starostwie Powiatowym i przeszły na zasłużoną emeryturę.

Pani Dorota Kieloch od czasu utworzenia Starostwa Powiatowego pracowała w Wydziale Organizacyjnym w referacie Obsługi Rady Powiatu i Zarządu Powiatu. W swojej 41 letniej karierze  zawodowej współpracowała ze wszystkim Starostami Powiatu Ostrowieckiego.

Pani Wiesława Kołbuc swoją drogę zawodową rozpoczynała w Rzeszowie, a po założeniu rodziny powróciła do Ostrowca Świętokrzyskiego, gdzie najpierw pracowała w Urzędzie Miasta w Wydziale Komunikacji, a następnie wraz z reformą samorządową przeszła również jako pracownik tego samego wydziału do Starostwa Powiatowego, w którym pracowała 26 lat.

Zarówno Starosta M. Dębniak jak i Przewodniczący Rady Powiatu M. Pasternak oraz Naczelnicy wyrazili wdzięczność za lata współpracy. Nie zabrakło kwiatów, upominków, życzeń zdrowia i realizacji pasji na czas zawodowego odpoczynku.