Wyjątkowy koncert w Bodzechowie

W szkole w Bodzechowie odbył się koncert relaksacyjno – rekreacyjny organizowany w ramach Akademii Pełnej Zdrowia pod patronatem starosty Marzeny Dębniak. To kolejna inicjatywa skierowana do mieszkańców tej gminy. Przypomnijmy, że dotychczas odbyły się również badania i konsultacje medyczne.

  • W dzisiejszym zabieganym życiu nie zawsze mamy czas, żeby się zatrzymać i odpocząć. Dlatego przygotowaliśmy dla mieszkańców gmin naszego powiatu propozycję koncertów, które mają pokazać jak można się relaksować- wyjaśniła starosta Dębniak.

Koncert jest organizowany przez znakomitych specjalistów w dziedzinie relaksacji i muzykoterapii Marcina Walasa i Sylwestra Pochecia.

  • Muzykoterapia to dziedzina posługująca się muzyką lub jej elementami w celu przywracania zdrowia lub poprawy funkcjonowania osób z różnymi problemami natury emocjonalnej, fizycznej czy umysłowej. Dziś zabieramy Państwa w podróż, która będzie dla Was wytchnieniem od świata zewnętrznego- powiedział muzyk Marcin Walas.

Koncert przyciągnął ponad 50 mieszkańców gminy Bodzechów. Po koncercie deklarowali chęć korzystania z tego typu wydarzeń w przyszłości.