Wspaniała zabawa z Mikołajem

Starosta ostrowiecki Zbigniew Duda podczas zabawy mikołajkowej zorganizowanej przez Radę Osiedla Ogrody obdarował dzieci dwoma koszami słodyczy. 

Miło patrzeć na rozradowane buźki dzieciaków – tak właśnie było podczas zabaw mikołajkowych w powiecie ostrowieckim. Na ten jeden dzień w roku, każdy chce wcielić się w tego dobrodusznego starszego pana. Nie inaczej było teraz.
W zorganizowanej przez Radę Osiedla Ogrody imprezie wziął w udział starosta ostrowiecki Zbigniew Duda. Dwa kosze cukierków, które ze sobą przyniósł sprawiły dzieciom ogromną radość. Było słodko i radośnie.

 dsc_7613 dsc_7619

dsc_7666  dsc_7644

dsc_7637  dsc_7660

W sobotniej imprezie uczestniczyło wiele rodzin. Nie zabrakło konkursów z nagrodami zorganizowanych również dla rodziców pociech.  Jedną z atrakcji była wizyta klauna, który rozśmieszał dzieci oraz zachęcał ich do wspólnej zabawy.

– Cieszę się, że mogłem uczestniczyć w zabawie mikołajkowej zorganizowanej przez Radę Osiedla Ogrody. Jak każdemu z nas, sprawia mi ogromną radość przebywanie z dziećmi. Wspólna zabawa integruje, dlatego wspaniale, że w spotkaniu wzięły udział całe rodziny z osiedla – powiedział starosta Zbigniew Duda.

dsc_7629   dsc_7621       dsc_7593  dsc_7585

dsc_7637 dsc_7675