Wigilijny nastrój

W Starostwie Powiatowym coroczny opłatek był okazją do świątecznego spotkania i wysłuchania przepięknych kolęd w wykonaniu Aleksandry Kostępskiej, Dominiki Bugajskiej i Agaty Sobólskiej z Ogniska Pracy Pozaszkolnej.

Życzenia wszystkim złożyła starosta Marzena Dębniak, która powiedziała, aby świąteczny czas upłynął w miłej  atmosferze, w spokoju i w otoczeniu najbliższych. Do życzeń dołączyli się wicestarosta Andrzej Jabłoński, członkowie Zarządu- Agnieszka Rogalińska i Łukasz Dybiec oraz przewodniczący Rady Powiatu- Mariusz Pasternak.

Na wigilijne spotkanie do Starostwa przybyli również prezydent Ostrowca Św.- Jarosław Górczyński, wójt Bałtowa- Hubert Żądło, burmistrz Ćmielowa- Joanna Suska, wicewójt Bodzechowa- Roman Kaczmarski, a życzenia przekazali nieobecni burmistrz Kunowa- Lech Łodej i wójt Waśniowa- Krzysztof Gajewski.

Wspólnie z władzami powiatu i samorządowcami, opłatkiem przełamali się pracownicy Starostwa i jednostek podległych, przedstawiciel instytucji współpracujących z urzędem powiatowym oraz radni.