Uwaga kierowcy! Wkrótce utrudnienia na Bałtowskiej

W związku z rozbudową drogi wojewódzkiej nr 754 relacji Ostrowiec Świętokrzyski – Bałtów – Solec nad Wisłą, w tym ulicy Bałtowskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim, wykonawca – firma SKANSKA S.A. informuje o zmianach w organizacji ruchu. Od wtorku, 7 marca droga zostanie całkowicie zamknięta od km 4, tj. skrzyżowania ulicy Bałtowskiej z ulicą Samsonowicza w Ostrowcu Św. do km 29 w miejscowości Czekarzewice.

W związku z powyższym zaplanowano objazdy: dla pojazdów o masie powyżej 12 ton objazdy odbywać się będą: ulicą Samsonowicza w kierunku drogi wojewódzkiej nr 755, a następnie przez Ćmielów, Ożarów, Czekarzewice i Lipsko (według mapy nr 1).

Objazdy dla pojazdów poniżej 12 ton: od skrzyżowania Alei Jana Pawła II z ulicą Siennieńską w Ostrowcu Świętokrzyskim, przez Sienno, Walentynów i Solec nad Wisłą, zgodnie z mapą nr 2.

Jednocześnie informujemy, że wprowadzone zamknięcie nie dotyczy: pojazdów budowy i przejazdu za zgodą kierownika budowy, pojazdów służbowych Policji i Straży Pożarnej, pojazdów służb komunalnych i utrzymania dróg, pojazdów komunikacji zbiorowej, dojazdu do posesji w miejscowościach: Sudół, Maksymilianów, Rudka Bałtowska, Bałtów, Skarbka, Pętkowice, Okół, Michałów, Czekarzewice I oraz Czekarzewice II.

MAPKA 1

 

MAPKA 2