Utrudnienia w ruchu

W związku z rozbudową drogi wojewódzkiej nr 754 relacji Ostrowiec Świętokrzyski – Bałtów – Solec nad Wisłą wykonawca – firma SKANSKA S.A. informuje, że od piątku 24.03.2017 r. wprowadzony zostanie kolejny etap tymczasowej organizacji ruchu – tzw. mały objazd na odcinku od Magonii do Bałtowa wraz z wyznaczeniem objazdu przez Magonie, Podgórze, Lemierze do Bałtowa.

Wprowadzone zamknięcie nie dotyczy: pojazdów budowy i przejazdu za zgodą kierownika budowy, pojazdów służbowych Policji i Straży Pożarnej, pojazdów służb komunalnych i utrzymania dróg, pojazdów komunikacji zbiorowej, dojazdu do posesji w miejscowościach: Maksymilianów, Rudka Bałtowska.

                                                                      
Przypominamy, że droga wojewódzka od km 4, tj. skrzyżowania ulicy Bałtowskiej z ulicą Samsonowicza w Ostrowcu Św. do km 29 w miejscowości Czekarzewice pozostaje w dalszym ciągu zamknięta.
W związku z powyższym obowiązują wyznaczone wcześniej objazdy.Dla pojazdów o masie powyżej 12 ton objazdy odbywać się będą: ulicą Samsonowicza w kierunku drogi wojewódzkiej nr 755, a następnie przez Ćmielów, Ożarów, Czekarzewice i Lipsko.

                                                                           

Objazdy dla pojazdów poniżej 12 ton: od skrzyżowania Alei Jana Pawła II z ulicą Siennieńską w Ostrowcu Świętokrzyskim, przez Sienno, Walentynów i Solec nad Wisłą.