UDANY TURNIEJ BOKSERSKI

W hali przy ulicy Świętokrzyskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się w sobotę XXVI Zawody Bokserskie im. B. Kubickiego. Jest  to najstarsza, cyklicznie organizowana impreza sportowa w Ostrowcu Świętokrzyskim.

W turnieju wystąpiło 68 zawodników, w tym 12 zawodniczek. Do Ostrowca Świętokrzyskiego przyjechali pięściarze z klubów,  Rushh Kielce, Iryda Mielec, Hetman Zamość, Skalnik Wiśniówka, Stal Stalowa Wola, SKB Skarżysko, RKB Boxing Radom, Wisłok Rzeszów i Star Starachowice.

W wydarzeniu wzięli udział starosta Marzena Dębniak, przewodniczący Rady Powiatu Mariusz Pasternak, członek zarządu powiatu Agnieszka Rogalińska, naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego, Mariusz Łata  oraz radni powiatowi, którzy podkreślali świetną atmosferę i wysoki poziom sportowy zawodów, które na trwale wpisały się w kalendarz sportowych wydarzeń miasta.

Zadowolenia z przebiegu i organizacji zawodów nie krył również członek zarządu powiatu, zarazem prezes Świętokrzyskiego Okręgowego Związku Bokserskiego i współorganizator wydarzenia,  Łukasz Dybiec.