Trzy zawodniczki ZSOMS w składzie Kadry Województwa na Turnieju Nadziei Olimpijskich!

Od 14 października nasze zawodniczki Kaja Klepacz (Kapitan Kadry), Zuzanna Bugajska i Aleksandra Ścibisz wraz z Kadrą Województwa Świętokrzyskiego trenowaną od kilkunastu lat przez naszą nauczycielkę Iwonę Błaszkiewicz przebywają w Centralnym Ośrodku Sportu Szczyrk, gdzie znajduje się szkoła Polskiego Związku Piłki Siatkowej – SMS PZPS Szczyrk. 
W dniach 15-16 października nasze zawodniczki powalczą w Turnieju o Mistrzostwo Polski Kadr Wojewódzkich. Turniej Nadziei Olimpijskich odbywa się co rok i oprócz walki o Mistrzostwo Polski, ma za zadanie wyłonić 24 zawodniczki (w tym roku z rocznika 2003 i młodsze), które zostaną objęte szkoleniem centralnym. 
Trzymamy mocno kciuki za Kadrę Województwa Świętokrzyskiego oraz za Nasze Dziewczyny, aby pokazały się na Turnieju z jak najlepszej strony. 
Powodzenia!