Super zabawa na zakończenie lata!

Wszystkich mieszkańców serdecznie zapraszamy 23 i 24 września 2017 r., na wydarzenie “Pożegnanie Lata w Powiecie Ostrowieckim”. Imprezą towarzyszącą będzie Zlot Pojazdów Zabytkowych.
Impreza rozpocznie się w sobotę, 23 września II Krzemiennym Rajdem, który przebiegać będzie, podobnie jak w roku ubiegłym, przez ciekawe kulturowo i tematycznie miejsca w powiecie ostrowieckim.

Koncerty gwiazd

Po powrocie będziemy bawić się w klimatach muzyki reggae na koncercie, który odbędzie się na parkingu przy markecie E.LECLERC. Gwiazdą sobotniego wieczoru będzie zespół MESAJAH!
Przed koncertami zostaną wręczone puchary dla załóg uczestniczących w II Krzemiennym Rajdzie.

Następnego dnia, w niedzielę, 24 września w tym samym miejscu zorganizowany zostanie piknik rodzinny „Pożegnanie Lata w Powiecie Ostrowieckim”.

Ekspozycja aut
Piknik będzie miał charakter imprezy artystyczno-rozrywkowej. Podczas wydarzenia zostaną zorganizowane konkursy z nagrodami dla dzieci. Zostanie również przygotowana ekspozycja samochodów z Klubu Mercedesa oraz Klubu Mazdy MX5 – zarówno zabytków, jak i nowszych najciekawszych modeli.

Na zakończenie pikniku – CLEO
Główną atrakcją pikniku będą koncerty czołowych wykonawców z kręgu muzyki disco-polo – zespół CLASSIC, a także muzyki pop i muzyki klubowej – popularna piosenkarka CLEO.
Imprezę organizuje Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Świętokrzyskim, zaś Klub Przyjaciół Pojazdów Dawnych SINGIEL jest współorganizatorem “II Krzemiennego Zlotu”.

Patronat medialny nad piknikiem objęły: TVP 3 Kielce, Lokalna.TV, LTVK Krzemionki, Radio Kielce, Radio Ostrowiec, Gazeta Ostrowiecka, Wiadomości Świętokrzyskie, Echo Dnia.

ZAPRASZAMY!!!