Sukcesy siatkarzy i siatkarek SMS

SREBRNI SIATKARZE
Podopieczni Jerzego Pacholczaka wywalczyli srebrny medal podczas Finału Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce chłopców szkół ponadgimnazjalnych. W turnieju spotkało się 9 najlepszych drużyn z całego województwa.
Nasi wicemistrzowie zagrali w następującym składzie: Łukasz Gos, Karol Rzegocki, Bogdan Kostucha, Adam Surmański, Wiktor Wróbel, Kamil Krakowiak, Jakub Dębowski, Sebastian Dymowski, Wiktor Osuch, Jakub Majewski i Konrad Zieliński.

PUCHAR ŚWIĘTOKRZYSKA SIATKÓWKA CUP  DLA SMS

Podopieczne Iwony Kosiorowskiej i Rafała Dytkowskiego  zdobyły Puchar ŚWIĘTOKRZYSKA SIATKÓWKA CUP 2018 w piłce siatkowej kobiet. W finale tej imprezy pokonały siatkarki z Sandomierza 3:0 (25:10, 25:12, 25:21). SMS zagrał w składzie: Asia Ciesielczyk, Natalia Drab, Nicola Chruściel, Martyna Dobrasiewicz, Weronika Cuper, Aneta Kasprowicz, Asia Guz, Kinga Gadomska, Magda Surdy, Natalia Szymańska, Julia Zapała, Aleksandra Spychaj, Katarzyna Kostucha, Daria Szot.

SIATKARKI SMS OSTROWIEC ZŁOTYMI MEDALISTKAMI MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO

W Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt nasze siatkarki w składzie: Anfisa Akulicz, Nicola Chruściel, Joanna Ciesielczyk, Weronika Cuper, Martyna Dobrasiewicz, Natalia Drab, Julia Dryńkowska, Klaudia Dziewirz, Kinga Gadomska, Aneta Kasprowicz, Katarzyna Kostucha, Monika Sadkowska, Aleksandra Spychaj, Natalia Szymańska, Magdalena Surdy, Marta Majewska, Weronika Gajewska, Jula Zapała, Joanna Guz pokonały LO Końskie 2:0 (25:3, 25:8), VI LO Kielce 2:0 (25:7, 25:11) oraz LO Sandomierz 2:0 (25:17,25:17). Nagrodę MVP otrzymała Asia Ciesielczyk, natomiast wyróżnione zostały: Martyna Dobrasiewicz, Nicola Chruściel i Aleksandra Spychaj. Teraz przed dziewczynami Finał Ogólnopolski, w którym w dn. 8-9.06.2018 będą reprezentować nasze województwo.

MŁODZICZKI IV W ĆWIERĆFINAŁACH MISTRZOSTW POLSKI
Podopieczne Iwony Błaszkiewicz rozegrały udany turniej w ramach 1/4 finału Mistrzostw Polski Młodziczek. W swojej grupie pokonały MOSiR Stalowa Wola 2:1 (25:15, 20:25, 15:9) i uległy MKS MOS Wieliczka 0:2. (14:25, 20:25). Tym samym awansowały do pierwszej czwórki turnieju i walczyły o awans do półfinału MP. Jednak przeciwniczki tym razem okazały się mocniejsze. Nasze siatkarki uległy drużynie z Rzeszowa 0:2 (21:25, 19:25) oraz ekipie z Nowego Sącza 0:2 (20:25, 10:25).

PUCHAR DYREKTORA PSP NR 2 W SZYDŁOWCU ZDOBYTY

W Szydłowcu o Puchar Dyrektora walczyło osiem drużyn. Tylko nasze zawodniczki zwycięsko zakończyły każde z pięciu spotkań wynikiem 2:0. W meczu finałowym o I miejsce siatkarki z Ostrowca pokonały UKS Akademię Siatkówki Zduńską Wolę. Najlepszą zawodniczką turnieju została MAJA SOBUSIAK. ZSOMS reprezentowały uczennice klas III GMS i I LOMS: Mazur Maja, Lubrzyńska Natalia, Kaczmarczyk Maja, Zielińska Wiktoria, Błaszczyk Oliwia , Sobusiak Maja, Lech Amelia, Kostucha Katarzyna i Majewska Marta; trener Iwona Kosiorowska.