Sukces uczennic Broniewskiego w konkursach o regionie świętokrzyskim

Uczennice naszego liceum odniosły sukces w konkursach o naszym regionie.

W dniu 14 marca w siedzibie Oddziału Świętokrzyskiego PTTK im. Stanisława Jeżewskiego w Ostrowcu Św. ogłoszono wyniki etapu oddziałowego XXIII Konkursu “Moja Ojczyzna w Dolinie Kamiennej” oraz etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego “Poznajemy Ojcowiznę”.

II miejsce w etapie wojewódzkim zajęła Iga Niebutkowska, uczennica klasy 1b, za pracę multimedialną “Ostrowiec Świętokrzyski w oczach mojej babci”.

Również II miejsce zajęła Ola Rogala, uczennica klasy 2b, także za pracę multimedialną “Harcerstwo w Ostrowcu Świętokrzyskim”. Opiekunem uczennic był nauczyciel geografii naszego Liceum, p. Grzegorz Ciździel.

Gratulujemy nagrodzonym i ich opiekunowi.