SIATKARKI SMS CORAZ BLIŻEJ AWANSU DO II LIGI

W dn. 5-7 kwietnia w hali Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy ul. Żeromskiego 5 odbył się Turniej ćwierćfinałowy o wejście do II ligi piłki siatkowej kobiet. Gospodynie SMS KSZO Ostrowiec zajęły w nim drugie miejsce i awansowały do kolejnego etapu, tj. turnieju półfinałowego.

Nasze siatkarki rozpoczęły od zwycięstwa nad SKS Szóstką TPS Biała Podlaska 3:0 (25:23, 25:10, 25:21). Po wyrównanym i zaciętym pierwszym secie w kolejnych dwóch skuteczniej we wszystkich elementach siatkarskiego rzemiosła zagrały nasze zawodniczki. Drugi dzień turnieju był równie udany dla naszego zespołu. SMS KSZO Ostrowiec pokonał SST Lubcza Racławówka 3:0 (25:22, 25:17, 25:23). Ostatnie spotkanie z Popradem Nowy Sącz zakończyło się wygraną gości 3:0 (25:22, 25:14, 25:11). Ponieważ już drugie zwycięstwo zagwarantowało ostrowczankom awans do półfinału, który zostanie rozegrany w dn. 26-28 kwietnia w Warszawie, w niedzielnym meczu mogliśmy na parkiecie zobaczyć grę zawodniczek zarówno z pierwszego, jak i drugiego składu.

Zespół SMS KSZO Ostrowiec zagrał w składzie: Julia Zapała, Aneta Kasprowicz, Magdalena Surdy, Oliwia Błaszczyk, Daria Chomicz, Weronika Cuper, Anfisa Akulich, Karolina Stefańska, Emilia Piotrowska, Maja Gromczyk, Katarzyna Gałczyńska, Anastazjia Bazyk, Natalia Szymańska, Zuzanna Stachura; trenerzy Rafał Dytkowski i Iwona Kosiorowska.

 

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????