„Powiat Ostrowiecki w obiektywie” – konkurs fotograficzny

„Powiat Ostrowiecki w obiektywie” – konkurs fotograficzny

Zbigniew Duda, Starosta Ostrowiecki zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Powiat Ostrowiecki w obiektywie”. Jeśli znasz ciekawe miejsce lub obiekt, który warto uwiecznić i pokazać innym – zrób zdjęcie i prześlij je do Starostwa. Atrakcyjne nagrody, a wśród nich nawet 1000 zł, czekają.

Do konkursu fotograficznego „Powiat Ostrowiecki w obiektywie” zapraszamy wszystkich miłośników fotografii. Mogą w nim wziąć udział zarówno fotografowie amatorzy, dzieci i młodzież do lat 18, jak i osoby profesjonalnie zajmujące się fotografią. Celem akcji jest promocja powiatu ostrowieckiego, pokazanie i spopularyzowanie ciekawych, atrakcyjnych lub nowych miejsc w powiecie oraz poszukiwanie oryginalnych ujęć tych obiektów i przestrzeni, które są już znane.

– Powiat ostrowiecki jest dla nas szczególnym miejscem, z mnóstwem urokliwych zakątków i historycznych obiektów. Codziennie mijamy ciekawe miejsca, rzeczy lub wydarzenia, które warto uwiecznić  – powiedział Zbigniew Duda, Starosta Ostrowiecki. – Do udziału w konkursie zachęcam wszystkich tych, których fascynuje fotografia oraz tych, którzy tę pasję chcieliby w sobie odkryć, każdego kto chciałby zaprezentować nam cząstkę swojej małej ojczyzny – powiatu ostrowieckiego.

Konkurs trwa od 11 maja do 17 czerwca 2015 r. Zdjęcia wraz z krótkim opisem i danymi uczestnika należy przesyłać na adres promocjapowiatu1@gmail.com.

Nadesłane prace oceniane i nagradzane będą w czterech kategoriach: miejsce historyczne, miejsce przyrodnicze, zdjęcie reportażowe, fotokolaż. Najlepsze zdjęcie w każdej z kategorii nagrodzone zostanie nagrodą pieniężną o wartości 500 zł. Jury wyróżni także po jednym zdjęciu z każdej kategorii. Najlepsze zdjęcie z puli wszystkich nadesłanych nagrodzone zostanie nagrodą pieniężną o wartości 1000 zł. Dodatkowo wszystkie zdjęcia wystartują w konkursie facebookowym. Autor zdjęcia, które zbierze najwięcej „lubię to” pod swoją pracą, otrzyma nagrodę publiczności.

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa dostępne są na www.powiat.ostrowiecki.eu

—————————————————-

ZAŁĄCZNIKI:

Regulamin konkursu

Załącznik nr 1 – karta zgłoszeniowa

Załącznik nr 2 – zgoda opiekuna