POWIAT I PUP ORGANIZUJĄ KONFERENCJĘ “EDUKACJA NA RZECZ RYNKU PRACY”

Powiat ostrowiecki  wraz z Powiatowym Urzędem Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim  organizuje  konferencję pt. “Edukacja na rzecz rynku pracy”,  która odbędzie się 29 października 2021r. w Ostrowieckim Browarze Kultury.

Pragniemy doprowadzić do spotkania przedstawicieli trzech środowisk: edukacji, ekspertów rynku pracy oraz przedsiębiorców, których wspólnym celem jest optymalizacja przygotowania przyszłych pracowników do wejścia na rynek pracy.  Jesteśmy przekonani, że szerokie spojrzenie na aktualne problemy dotyczące wpływu kształcenia na rynek pracy może dostarczyć wielu wymiernych korzyści.

Aktywne uczestnictwo w panelu dyskusyjnym pracodawców, pracowników nauki, edukacji oraz różnych instytucji rynku pracy dostarczy zapewne ciekawych pomysłów rozwiązywania problemów nurtujących środowiska i będzie płaszczyzną do nawiązania bezpośrednich kontaktów. Partnerami konferencji są Wyższa Szkoła Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Św., Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach oraz Ostrowiecki Browar Kultury.