Podziękowania za wieloletnią pracę

Aktualności - Podziękowania za wieloletnią pracę

Za wkład i zaangażowanie w pracę odchodzącemu na emeryturę wieloletniemu dyrektorowi Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim podziękowali włodarze powiatu ostrowieckiego.

Praca zawodowa to nie tylko źródło utrzymania – by móc ją solidnie wykonywać trzeba zaangażowania. Musi być pasją, a nie obowiązkiem, ponieważ w miejscu pracy spędzamy „większość życia”. Takie też podejście do swych obowiązków miał wieloletni dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy – Jerzy Stupnicki, który odchodzi właśnie na emeryturę.

Podziękowania za wkład pracy

Zaangażowanie dyrektora doceniły władze powiatu ostrowieckiego wręczając Panu Jerzemu Stupnickiemu podziękowania, kwiaty i drobny upominek.

– Przez wiele lat pracował pan na rzecz mieszkańców naszego powiatu. Często nie były to łatwe zadania – powiedział Zbigniew Duda, Starosta Ostrowiecki. -Dziękujemy za wkład włożony w poprawę sytuacji na rynku pracy w powiecie ostrowieckim oraz pełną zaangażowania współpracę ze Starostwem Powiatowym w Ostrowcu Świętokrzyskim – dodał starosta.

Sercem związany z miastem

Wieloletni dyrektor nie krył wzruszenia. – Na pewno często będziemy wracać z żoną do Ostrowca, mamy tu rodzinę. Zawsze chętnie odwiedzimy to miasto, a także Starostwo Powiatowe – powiedział Jerzy Stupnicki.

Wszelkiej pomyślności, powodzenia w życiu osobistym oraz wielu rozwijających wyzwań na co dzień życzył Panu Stupnickiemu także Eligiusz Mich, Wicestarosta Powiatu Ostrowieckiego.