PŁYWACY SMS OSTROWIEC ZDOMINOWALI MISTRZOSTWA OKRĘGU

Ponad 100 medali, w tym 43 złote, przywieźli uczniowie SMS Ostrowiec z Zimowych Otwartych Mistrzostw Okręgu Świętokrzyskiego, które rozgrywane były w dn. 13-14.11.2021 w Kielcach. Nasi uczniowie reprezentowali głównie klub KSZO Ostrowiec, ale także UKS 51 Lublin. Najwyżej w grupie multimedalistów znaleźli się Zuzanna Kamińska (15 medali, w tym 11 złotych, 2 srebrne i 2 brązowe), Bartosz Michta (13 medali, w tym 10 złotych i 3 srebrne) oraz Filip Suchański (10 medali,  w tym 7 złotych, 2 srebrne, 1 brązowy). Ponadto Zuzia pobiła Rekordy Okręgu Świętokrzyskiego Juniorów 16-lat i 15-lat na dystansie 100 m stylem zmiennym.

A oto zestawienie medalowych startów:

 

50m dowolny

Junior Młodszy
2. Sojda Eryk
2. Kamińska Zuzanna
3.Sadłos Zofia
Open
3. Kamińska Zuzanna

100m dowolny

Młodzik
3. Karwacka Dominika

Junior Młodszy
1. Sojda Eryk
2.Iżewska Gabriela
Open
2. Szeleźniak-Białkowski Julian
2.Iżewska Gabriela

200m dowolny

Junior Młodszy
1. Radkiewicz Kajetan

1.Iżewska Gabriela

1.Sojda Eryk

Open
2. Radkiewicz Kajetan
3.Szeleźniak-Białkowski Julian
3.Iżewska Gabriela

 400m dowolny

Junior Młodszy
1. Radkiewicz Kajetan
2. Suchański Filip
1.Szafrańska Malwina
3. Celińska Małgorzata

Open
1. Radkiewicz Kajetan
3.Suchański Filip
2.Szafrańska Malwina

800m dowolny

Junior Młodszy
1. Suchański Filip

  1. Szafrańska Malwina

Open
2. Suchański Filip

  1. Szafrańska Malwina

 

1500m dowolny

Junior Młodszy
1. Radkiewicz Kajetan

Open
2. Radkiewicz Kajetan

 

50m grzbietowy

Młodzik
3. Budzeń Patryk

Junior Młodszy
1. Suchański Filip

  1. Petrykowska Adrianna
    2. Sulik Alicja
    3. Iżewska Gabriela

Open
1. Suchański Filip
3. Wypchło Jakub

  1. Petrykowska Adrianna
    3. Sulik Alicja

 

100m grzbietowy

Młodzik
2. Budzeń Patryk

Junior Młodszy
1. Suchański Filip

  1. Petrykowska Adrianna
  2. Iżewska Gabriela
    3. Sulik Alicja

Open
1. Suchański Filip
3. Wypchło Jakub

  1. Petrykowska Adrianna
  2. Iżewska Gabriela

 

200m grzbietowy

Junior Młodszy
1. Suchański Filip

  1. Petrykowska Adrianna
  2. Sulik Alicja

Open
1. Suchański Filip
3. Wypchło Jakub

  1. Petrykowska Adrianna
  2. Steć Oliwia
  3. Sulik Alicja

 

50m klasyczny

Młodzik
2. Budzeń Patryk

Junior Młodszy
1. Kamińska Zuzanna
2. Sulik Alicja

Open
2. Siembida Adam
3. Skierniewski Filip

  1. Kamińska Zuzanna
    3. Sulik Alicja

 

100m klasyczny

Młodzik
2. Budzeń Patryk

Junior Młodszy
1. Kamińska Zuzanna

Open
1. Siembida Adam
2. Skierniewski Filip

  1. Kamińska Zuzanna

 

200m klasyczny

Młodzik
2. Budzeń Patryk

Junior Młodszy
1. Kamińska Zuzanna

Open
1. Siembida Adam
2. Skierniewski Filip

  1. Kamińska Zuzanna

 

50m motylkowy

Junior Młodszy
1. Michta Bartosz
3. Sojda Eryk

  1. Sadłos Zofia

Open
1. Michta Bartosz

100m motylkowy

Młodzik
2. Batugowski Szymon

Junior Młodszy
1. Michta Bartosz

  1. Sadłos Zofia

Open
1. Michta Bartosz

200m motylkowy

Młodzik
2. Batugowski Szymon

Junior Młodszy
1. Michta Bartosz
2. Radkiewicz Kajetan

  1. Sadłos Zofia

Open
1. Michta Bartosz
2. Radkiewicz Kajetan

  1. Sadłos Zofia
  2. Wróblewska Klaudia

 

100m zmienny

Junior Młodszy
1. Michta Bartosz

  1. Kamińska Zuzanna

Open
2. Michta Bartosz
3. Szeleźniak-Białkowski Julian

  1. Kamińska Zuzanna

 

200m zmienny

Junior Młodszy
1. Michta Bartosz

  1. Kamińska Zuzanna

Open
2. Michta Bartosz

  1. Kamińska Zuzanna

 

4 x 100m dowolny

Młodzik

  1. Batugowski Szymon, Budzeń Patryk, Wicha Antoni, Tobiszewski Mikołaj

Open
2. Sojda Eryk, Radkiewicz Kajetan, Skierniewski Filip, Michta Bartosz

  1. Sadłos Zofia, Szafrańska Malwina, Celińska Małgorzata, Kamińska Zuzanna

 

4 x 200m dowolny

Open
1. Michta Bartosz, Szeleźniak-Białkowski Julian, Sojda Eryk, Radkiewicz Kajetan

  1. Szafrańska Malwina, Celińska Małgorzata, Sulik Alicja, Kamińska Zuzanna

 

4 x 100m zmienny

Open
1. Radkiewicz Kajetan, Michta Bartosz, Siembida Adam, Sojda Eryk

  1. Sulik Alicja, Sadłos Zofia, Kamińska Zuzanna, Celińska Małgorzata
    3. Wróblewska Klaudia, Petrykowska Adrianna, Steć Oliwia, Iżewska Gabriela