Plebiscyt „Lekarz – Pielęgniarka – Położna – Fizjoterapeuta roku 2015”

Starostwo Powiatowe po raz czternasty ogłasza Plebiscyt ,,Lekarz –  Pielęgniarka –  Położna –  Fizjoterapeuta Roku 2015”.

Celem plebiscytu jest prezentacja lekarzy, pielęgniarek, położnych i fizjoterapeutów cieszących się największym zaufaniem wśród pacjentów.

Kupony  ukazywać się będą od 9 maja do 15 czerwca 2016 roku w lokalnej prasie “Wiadomości Świętokrzyskie”, piśmie pt. “Puls. Dwutygodnik Powiatu Ostrowieckiego” oraz zamieszczone na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Głosowanie odbywa się za pomocą  kuponów drukowanych w/w prasie oraz  pobranych i wydrukowanych ze strony internetowej starostwa.

Kupony należy wypełniać własnoręcznie, wpisując dane lekarza – pielęgniarki – położnej – fizjoterapeuty (na  których pacjent będzie głosował) oraz swoje dane personalne.

 Wypełnione kupony należy dostarczyć do urn znajdujących się na parterze w Starostwie Powiatowym w Ostrowcu Św., ul. Iłżecka 37 (wejście   główne) lub w Wydziale Zdrowia i Spraw Społecznych I piętro, pokój 111.

Pacjent może oddać  głos na  lekarza – pielęgniarkę – położną – fizjoterapeutę  pracujących w publicznych i niepublicznych placówkach służby zdrowia na terenie powiatu ostrowieckiego.

big_stetoskopC_3   czepki II

  Kupony wypełnione i następnie skserowane nie będą brane pod uwagę w głosowaniu.

  Wśród pacjentów biorących udział w głosowaniu rozlosujemy upominki.

 Serdecznie zapraszamy do udziału w Plebiscycie.

Kupon do głosowania

Regulamin

 Świętokrzyskie Dni Profilaktyki Plakat 2016