Ostrowieccy kickboxerzy odnoszą sukcesy

Ostrowieccy kickboxerzy odnoszą sukcesy

Zawodnicy Ostrowieckiego Klubu Sportów Walki „Dragon” podczas ostatnich Mistrzostw Polski Seniorów i Juniorów w kickboxingu w formule K-1, które odbyły się w Legnicy, odnieśli wielki sukces. Trzech złotych i dwóch brązowych medali pogratulował młodym sportowcom Zbigniew Duda, Starosta Ostrowiecki.

Hubert Ulikowski, Anna Gruszczyńska, Katarzyna Benewiat, Justyna Falkiewicz i Ewa Pietrzykowska – pięciu zawodników Ostrowieckiego Klubu Sportów Walki „Dragon” przywiozło z Mistrzostw Polski Seniorów i Juniorów w kickboxingu w formule K-1 pięć medali.

Hubert Ulikowski zdobył brązowy medal w kategorii wagowej 60 kg, Anna Gruszczyńska to złota medalistka w kategorii wagowej 48 kg, jej koleżanka z klubu Katarzyna Benewiat z mistrzostw przywiozła złoty medal w wadze 60 kg, również złoty krążek zdobyła Ewa Pietrzykowska w wadze 56 kg, zaś Justyna Falkiewicz to brązowa medalistka mistrzostw Polski juniorów starszych Kickboxingu formuła K-1 w kategorii wagowej 52 kg.

Młodzi sportowcy tak wielkie sukcesy odnoszą pod wodzą Grzegorz Września, trenera i koordynatora systemu szkoleniowego w Ostrowieckim Klubie Sportów Walki.

Trener wraz ze swoimi podopiecznymi spotkali się ze Zbigniewem Dudą, Starostą Ostrowieckim.

– „Wasz sukces to nie przypadek, ale efekt ciężkiej pracy. Cieszę się, że rozsławiacie nasz Powiat. Jesteśmy dumni, że mamy takich wspaniałych i zdolnych sportowców. Życzę Wam dalszych sukcesów nie tylko na arenie krajowym, ale także międzynarodowej” – pogratulował zawodnikom i ich trenerowi starosta, wręczając upominki.