Odzyskaj swoje oszczędności

Rozpoczęła się IV edycja cieszącej się ogromnym zainteresowaniem kampanii społecznej „Odzyskaj swoje pieniądze z funduszy i polisolokaty”.
Akcja skierowana jest do kilku milionów Polaków, którzy ulokowali swoje oszczędności w toksycznych produktach finansowych i stracili nad nimi kontrolę. Głównym celem organizowanej przez Stowarzyszenie Osób Poszkodowanych przez Instytucje Finansowe „Przywiązani do Polisy” kampanii jest udzielenie poszkodowanym z województwa świętokrzyskiego informacji i bezpłatnych porad prawnych pod uruchomionymi numerami telefonów.
– Naszą kampanię opieramy na współpracy z mediami ogólnopolskimi i regionalnymi, władzami lokalnymi oraz parafiami kościoła katolickiego na terenie całego kraju – mówią członkowie stowarzyszenia. – Chcemy zwrócić uwagę władz Rzeczypospolitej na problem toksycznych produktów finansowych. Oczekujemy, że władze staną po stronie obywateli i wprowadzą systemowe rozwiązania na wzór innych krajów Unii Europejskiej, eliminując nielegalne i szkodliwe praktyki towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce.
Więcej informacji na stronie internetowej www.przywiazanidopolisy.pl.

zalacznik-nr-1-plakat-kampanii                            zalacznik-nr-2-material-wyjasniajacy2