Młodzież z CKZiU na targach Hair Forum Poland 2016

Hair Forum Poland to bez wątpienia bardzo ważne wydarzenie dla branży fryzjerskiej, które po raz trzeci odbyło się w dniach 24-25 września 2016 w Warszawie. W targach uczestniczyła grupa młodzieży Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, dla której wyjazd był nagrodą za dobre wyniki z przedmiotów zawodowych i za pasję do fryzjerstwa. 

By odnieść sukces należy przede wszystkim ciągle doskonalić się, podnosić swoje kwalifikacje zawodowe i rozwijać swoją kreatywność – wspólnym głosem mówiła młodzież uczestnicząca w Targach.

CKZiU to szkoła, która stawia na jakość kształcenia swoich uczniów. Z pewnością rozwojowi sprzyja uczestniczenie w wydarzeniach związanych z wykonywanym zawodem. Uczniowie mogli przyjrzeć się ofercie firm i marek branży fryzjerskiej, które przez cały targowy weekend prezentowały niebagatelne pokazy. Największe autorytety w dziedzinie fryzjerstwa dzieliły się swoją wiedzą, umiejętnościami i technikami.

Wyjątkowe pokazy i elektryzujące show, to coś czego nie można było przeoczyć. Popis swoich umiejętności dali najlepsi specjaliści i wybitne autorytety branży. Nie zabrakło znanych nazwisk zarówno z kraju jak i zza granicy.

Młodzież mogła się przekonać, że droga od egzaminu zawodowego do występów na międzynarodowych scenach, zwłaszcza we fryzjerstwie jest bardzo długa i trudna. Liczą się talent i ciężka praca na każdym etapie rozwoju.

Hair Forum Poland to wydarzenie bogate merytorycznie, doskonałe pod względem oferty produktowej, pełne niezapomnianych wrażeń, emocji i atrakcji – relacjonowała zachwycona  wyjazdem młodzież.

6 4 3

2 1