Miłe spotkanie z seniorami

Ze słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy WSBiP spotkała się starosta Marzena Dębniak. Było mnóstwo życzeń, gratulacji i deklaracje współpracy.

– Nie mieliśmy okazji pogratulować zaszczytnego stanowiska, dlatego dziś w imieniu własnym, zarządu, słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku proszę przyjąć najserdeczniejsze gratulacje i życzenia pełne życzliwości. Żeby pani dobrze się pracowało, otaczali sami życzliwi ludzie. Jestem pewna, że nasza współpraca będzie owocna i polityka senioralna, która jest pani bardzo bliska, będzie realizowana w jeszcze większym wymiarze niż dotychczas- powiedziała Matylda Niewójt, prezes UTW.

Starosta Marzena Dębniak bardzo serdecznie podziękowała za miłe słowa i gratulacje.  I zapewniła, że ostrowieccy seniorzy zawsze byli i będą jej bliscy.

– Nie mogłam dziś nie przyjść, bo ja u państwa bardzo często bywałam. U państwa jest wspaniała atmosfera, zawsze nam się dobrze współpracowało i mam nadzieję, że tak będzie dalej. Proszę przyjąć życzenia dużo zdrowia, spokojnych świąt, szczęśliwego Nowego Roku- powiedziała z kolei starosta, która na ręce pani prezes wręczyła gwiazdę.

Wspólnie z seniorami świętowała również członek Zarządu-  Agnieszka Rogalińska oraz reprezentujący prezydenta Ostrowca Św.- wicestarosta Poitr Dasios.