Konkurs fotograficzny „KADRmagedon”

Fotografujesz, nie boisz się wyzwań, wykazujesz się kreatywnością i masz chęć powalczyć o nagrody finansowe ? Jeśli odpowiedziałeś „tak” na wszystkie pytania, to ten konkurs jest dla Ciebie! Już 3 października 2021r. Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej wspólnie z Zespołem Szkół Technicznych w Skarżysku-Kamiennej organizują wyjątkowe przedsięwzięcie w którym nie może zabraknąć także i Ciebie! Pula nagród w konkursie to aż 6000 zł!

„KADRmagedon” to nie lada wyzwanie dla fotografów i pasjonatów fotografii. Przez 8 godzin uczestnicy konkursu konkurują ze sobą na terenie Powiatu Skarżyskiego, by wykonać osiem wyjątkowych zdjęć i powalczyć o nagrody finansowe! Co godzinę organizatorzy przekazują nowe hasło przewodnie kolejnej fotografii. To wyścig z pomysłami ale i z czasem, to prawdziwy KADRmagedon!

Konkurs odbędzie się w niedzielę 3 października 2021r. Początek zmagań o godz. 9.00, a Biuro Konkursu zlokalizowane w Zespole Szkół Technicznych w Skarżysku-Kamiennej (Al. Tysiąclecia 22) czynne już od godz. 7.30.

Uczestnicy powalczą w dwóch kategoriach:

1)Młodzież szkolna

I miejsce 500 zł,

II miejsce 300 zł,

III miejsce 200 zł,

2)Open

I miejsce 3000 zł,

II miejsce 1500 zł,

III miejsce 500 zł.

Począwszy od godziny 9.00 przez kolejne 8 godzin każdy uczestnik będzie otrzymywał wiadomość SMS na swój telefon z nowym hasłem przewodnim zdjęcia. Będzie miał tylko godzinę, by zinterpretować temat, znaleźć odpowiednie miejsce lub obiekt i wykonać fantastyczne zdjęcie konkursowe. W ten sposób musi zebrać 8 fotografii, które zgłosi jako swój pakiet do oceny przez jury.

Aby zgłosić się do „KADRmagedonu” należy zapoznać się z Regulaminem konkursu, pobrać i uzupełnić Formularz zgłoszenia oraz Oświadczenie, a także uiścić opłatę wpisową w wysokości:

1)Kategoria Młodzież szkolna – 10 zł,

2)Kategoria Open – 30 zł.

Opłatę wpisową należy wpłacać na rachunek bankowy: 84 1020 2629 0000 9502 0010 7813

tytułem: Imię i Nazwisko uczestnika – KADRMAGEDON.

 

W przypadku udziału w konkursie osób niepełnoletnich wymagana jest dodatkowo zgoda rodzica/opiekuna prawnego.

Zgłaszając swój udział w „KADRmagedonie” należy również wypełnić i przesłać formularz elektroniczny znajdujący się na stronie https://skarzysko.powiat.pl/powiat/aktualnosci/4498-konkurs-fotograficzny-kadrmagedon