Kolejny sukces ucznia Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

W sercu Katowic – w najnowocześniejszej hali w Polsce – MCK & SPODEK w dniach 26 i 27 listopada miała miejsce 16 odsłona Festiwalu Fryzjerskiego Hair Fair. To doskonale znana, świetnie rozwijająca się i zaskakująca z roku na rok impreza branży fryzjerskiej, na której spotykają się setki najważniejszych osób w branży, sympatycy Festiwalu, miłośnicy fryzjerstwa, aktywni fryzjerzy styliści, artyści światowego formatu, mistrzowie i uczniowie.

Program imprezy był imponujący. Odbyły się najlepsze pokazy gwiazd fryzjerstwa w skali kraju, szkolenia warsztatowe prowadzone przez światowych stylistów oraz MISTRZOSTWA FRYZJESKIE. Najwięcej emocji dostarczyła strefa konkursowa, gdyż zmagania odbywały się w kilku konkurencjach m. in. Top City BARBER, Top City WEDDING, TOP CITY MASTER oraz TOP CITY YOUNG we fryzjerstwie damskim #She i męskim #He – konkurs dla młodych adeptów sztuki fryzjerskiej.

Wśród zwycięzców znalazł się uczeń Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Adrian Starzak, który zajął trzecie miejsce w Konkursie TOP CITY YOUNG #He – FRYZURA KREATYWNA. Rolę modela pełnił Dawid Konieczny – uczeń klasy elektromechanicznej. W trakcie konkursu ocenie podlegał dobór cięcia, kolorów, pomysł oraz podkreślenie fryzury za pomocą koloru. Fryzura miała być zgodna z aktualnymi trendami mody, świetnie dopasowana do stylu i urody modela. Duże znaczenie miała innowacyjność pomysłu na stworzenie wizerunku całej postaci (kolor, cięcie, ubiór, makijaż modela jako spójnej, kreatywnej całości). Konkurs oceniany był przez czołowe postacie polskich mediów branżowych oraz utytułowanych stylistów.

Uczestnikom należą się gratulacje za zaangażowanie w przygotowania konkursowe, odwagę do wzięcia udziału i podjęcia trudnej próby sprawdzenia się i rywalizacji.

12 3456 789 10 11