KARTKA DLA OSKARKA OD UCZNIÓW SMS

W ostatnich dniach w ostrowieckiej Szkole Mistrzostwa Sportowego odbyła się kolejna już akcja charytatywna, tym razem mająca na celu wesprzeć 5- letniego chorego Oskarka Kubickiego.

– Pomysł zrodził się z potrzeby serca i chęci umilenia życia Oskarkowi. Chcieliśmy sprawić mu radość i tym samym pomóc w powrocie do zdrowia – wyjaśnia opiekunka Szkolnego Koła Wolontariatu Alicja Ramska. – Zadaniem naszych wolontariuszy było opracowanie szaty graficznej kartek oraz życzeń.

Uczniowie napisali słowa pełne otuchy i wiary w to, że chłopiec powróci do zdrowia. Zapewnili go także, że wspierają jego walkę z chorobą i mocno mu kibicują, wierząc, że jak prawdziwy wojownik, wyjdzie z tej walki zwycięsko.
SKW bardzo dziękuje wszystkim zaangażowanym, tj. wolontariuszom z kl. VI a SP, Julii Kolasie i Magdalenie Połetek z kl. VII a SP, Poli Strzeleckiej i Janowi Krzowskiemu z VII b SP, Izabeli Leszczyńskiej z VIII a SP, Marcinowi Keslerowi z I b LOMS, Kasi Kostusze z II a LOMS, Rafałowi Milewskiemu i Adrianowi Sorbianowi z II e LOMS, Julii Szafrańskiej, Bogdanowi Kostusze, Wiktorowi Osuchowi i Konradowi Zielińskiemu z III b LOMS.