Informacja

W związku z sytuacją, że jeden z radnych powiatowych prawdopodobnie ma pozytywny wynik na obecność koronawirusa informujmy, że sesja Rady Powiatu w dniu 13 października była sesją nadzwyczajną, która trwała ok 15 minut i odbyła się z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego, miedzy innymi przy dezynfekcji rąk, zabezpieczeniu w maseczki, z zachowaniem odległości oraz z ozonowaniem sali obrad.

Jednocześnie informujemy, że Starostwo Powiatowe jest przygotowane do organizacji sesji zdalnych bądź hybrydowych. Zauważyć należy, że w miesiącu lipcu była wysłana do radnych powiatowych propozycja przeprowadzania sesji w trybie zdalnym lub hybrydowym. Radni nie zadeklarowali uczestnictwa w sesji w formie zdalnej.

Jednocześnie apelujemy do osób, które wiedzą, że miały kontakt z osobami zarażonymi o bezwzględne powstrzymanie się od wszelkiej działalności w tym też społecznej.

W związku ze wzrostem liczby zachorowań na COViD-19 prosimy o telefoniczne umawianie wizyt do wydziałów Starostwa Powiatowego, w tym szczególnie do Wydziału Komunikacji, a także zachęcamy mieszkańców do kontaktowania się z pracownikami Starostwa drogą elektroniczną.

Wszelkie informacje o numerach telefonów do wydziałów są dostępne na naszej stronie internetowej w zakładkach „starostwo”, „struktura organizacyjna”.