Gratulacje i życzenia dla przedsiębiorców

W sobotę jubileuszu 15-lecia działalności świętowało Stowarzyszenie „Samorządność i Przedsiębiorczość”. Uroczystość została połączona z obchodami święta Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców.

Starosta Zbigniew Duda złożył wszystkim ostrowieckim przedsiębiorcom życzenia sukcesów w swojej pracy.

– Współpraca Powiatu Ostrowieckiego z lokalnymi przedsiębiorcami układa się bardzo dobrze. Wsłuchujemy się w wasze potrzeby, stąd kierunki kształcenia naszej młodzieży w szkołach ponadgimnazjalnych w zawodach najbardziej przez was poszukiwanych. Również Powiatowy Urząd Pracy odpowiada na wasze potrzeby, organizując konkretne kursy czy szkolenia. Wasza działalność jest kołem napędowym lokalnej gospodarki. To dzięki waszej wytrwałości następuje rozwój gospodarczy, a ostrowieccy przedsiębiorcy są znani w całej Polsce z determinacji i pracowitości – pokreślił Zbigniew Duda.

Ostrowiecki starosta wręczy list gratulacyjny Robertowi Martynowskiemu- przewodniczącemu Stowarzyszenia „SiP” oraz graweton okolicznościowy na ręce honorowego starszego cech- Jerzego Białasa.

Starosta Zbigniew Duda uhonorował również statuetką firmę „DoorPol”, w imieniu której gratulacje odebrał prezes Janusz Adamski.