ELKOM TRADE W PEŁNYM BLASKU

Starosta Marzena Dębniak wraz  z prezydentem miasta Jarosławem Górczyńskim uczestniczyli w uroczystym otwarciu nowej siedziby firmy Elkom Trade, które wpisało się w jubileusz 50 -lecia jej istnienia w Ostrowcu Świętokrzyskim.

-Bardzo cieszę się, że mogę tu gościć. Pamiętam ten teren jako porośnięty krzewami i chwastami. Był to pomysł pana prezydenta, który podjął decyzję o skupowaniu tych terenów tak, aby powstała tu  strefa przemysłowa. Był to pomysł, który kilka lat temu budził zdziwienie niektórych, a dzisiaj się ziścił. Firma Elkom Trade jest najlepszym tego przykładem. Warto było inwestować, aby powstawały takie zakłady pracy. To nie koniec gdyż wiemy, że kolejne firmy są w budowie. Cieszy mnie, że firma Elkom Trade jest już gotowa. Życzę zarządowi firmy  udanych przedsięwzięć biznesowych, a pracownikom dobrej pracy w godnych warunkach -mówiła podczas spotkania starosta ostrowiecki, Marzena Dębniak.

Zaproszeni goście uczestniczyli w symbolicznym przecięciu wstęgi, a także zwiedzaniu siedziby firmy i hal produkcyjnych. Prezes Elkom Trade, Tomasz Piersa złożył na ręce starosty Marzeny Dębniak podziękowania z nadzieją na dalszą  współpracę.