Zostań partnerem Karty Dużej Rodziny

Zostań partnerem Karty Dużej Rodziny

Zostań partnerem Karty Dużej Rodziny

Zapraszamy firmy i instytucje do włączenia się do ogólnopolskiego programu Karta Dużej Rodziny. Jest to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Jej posiadacze mają możliwość tańszego korzystania z oferty instytucji kultury, ośrodków rekreacji, a więc obniża jej koszty codziennego życia.

Zapraszamy więc do współpracy wszystkie podmioty niezależnie od sektora, czy wielkości. Warunkiem udziału jest zapewnienie zniżek lub dodatkowych uprawnień dla rodzin posiadających ową Kartę.Korzyści dla firm i instytucji z włączenia się do programu jest współtworzenie pierwszego ogólnopolskiego programu skierowanego do dużych rodzin, możliwość posługiwania się znakiem „Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny”, zwiększenie rozpoznawalności i zainteresowania ofertą firmy, instytucji, zaufanie nowych i starych klientów, a tym samym większe zyski.

Jak zgłosić swoją firmę do programu?

Co dalej?

  • po weryfikacji formularza zostaną uzgodnione z Twoją firmą/instytucją szczegółowe warunki współpracy,
  • Minister Pracy i Polityki Społecznej lub Wojewoda (w przypadku firm/instytucji działających lokalnie) podpisze z Twoją firmą umowę ws. przyznawania uprawnień rodzinom wielodzietnym.

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Napisz do nas: Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich, Aleje Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa

Wyślij email: kdr@mpips.gov.pl

Zadzwoń do nas (od poniedziałku do piątku):
Sekretariat (22) 237 00 00

Działasz lokalnie? Skorzystaj z wykazu kontaktów do urzędów wojewódzkich